Італія+Швейцарія от 413 евро с чел.

Мілан — Вадуц — Цюрих — Берн — Турин
7 ночей/8 днів

Разміщення: 1 ніч у Мілані + 2 ночі в Цюриху + 2 ночі в Турині + 1 ніч у Мілан

Програма туру:

1 день (субота) – Приліт в аеропорт Мілана. Зустріч із російськомовним представником з табличкою «T.U.O». Трансфер у Мілан – економічний центр Італії. Прогулянка з супроводжуючим по історичному центру міста. Розміщення в Мілані (під час виставкових періодів розміщення в околиці міста). Вечеря. Ніч у готелі.

2 день (неділя) – Сніданок у готелі. Прогулянка по місту з супроводжуючим. Розміщення в готелі. У другій половині дня можливість додаткової екскурсії в справжню «перлину мистецтва» — Бергамо. Головною визначною пам’яткою «верхнього міста» є стародавня Стара площа і площа Кафедрального собору. Повернення в Мілан. Вечеря. Ніч у готелі.

3 день (понеділок) – Сніданок у готелі. Переїзд у Ліхтенштейн — крихітне Князівство в центральній Європі. Прогулянка з російськомовним асистентом по столиці — Вадуц і зовнішній огляд замку — резиденції правлячого князя. Переїзд у Цюрих — найбільший фінансовий центр Швейцарії, знаменитий своїми пам’ятниками архітектури — собором Фраумюнстер, собором Гроссмюнстер з двома вежами близнюками, і церквою Святого Петра. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Розміщення в готелі в районі Цюриха. Вечеря. Ніч у готелі.

4 день (вівторок) — Сніданок у готелі. Вільний час у місті. Для бажаючих за додаткову плату можливе відвідування міста Люцерн, відомого своїми пряниковими будиночками, що відбиваються у водах Фірвальдшетського озера. Або факультативна поїздка з відвідуванням міста Шаффхаузен і Рейнського водоспаду. Вечеря. Ніч у готелі.

5 день (середа) — Сніданок у готелі. Переїзд в Турин. По дорозі відвідання Берна — столиці Швейцарії. Місто розташувалося на берегах річки Ааре, манить своїми архітектурними спорудами і входить у десятку міст за найвищим рівнем життя в світі. Екскурсія по місту з російськомовним гідом. Для бажаючих за додаткову плату пропонується відвідування містечка Монтре з супроводжуючим. Прибуття і розміщення в готелі в Турині або в околиці Турина*. Вечеря. Ніч у готелі.

6 день (четвер) — Сніданок у готелі. Оглядова екскурсія по Турину з російськомовним гідом. Місто — колишня резиденція Савойських королів, сьогодні один із головних промислових центрів країни, де проводиться чверть усіх автомобілів Італії. При цьому відомий своєю архітектурою в стилі класики і бароко, і саме тут зберігається одна з найважливіших Святинь Християнства — Туринська плащаниця. Для бажаючих за додаткову плату відвідування «Королівського савойського палацу». Вільний час. Для бажаючих поїздка в столицю італійського, європейського і світового виноробства, а також центр світового значення по збору кращого в світі трюфеля — «Ланге». З обідом типових продуктів П’ємонту і дегустацією знаменитих вин Бароло (за додаткову плату), з відвідуванням самого міста-фортеці. Повернення в Турин*. Вечеря. Ніч у готелі.

7 день (п’ятниця) — Сніданок в готелі. Переїзд до Мілану. По дорозі зупинка в Fidenza Village Outlet. Для бажаючих за додаткову плату, поїздка в місто ЮНЕСКО Парму і еногастрономічний тур. Адже саме це місто, справжня столиця гастрономічного туризму Апеннін, є батьківщиною пармезану і Пармської шинки. Екскурсія по місту з російськомовним гідом і дегустації, знаменитих на весь світ гастрономічних шедеврів, які як і раніше роблять за оригінальною рецептурою, через багато століть. Розміщення в готелі в районі Мілана. Вечеря. Ніч у готелі.

8 день — Сніданок в готелі. Трансфер в аеропорт Мілана. Закінчення програми.

У ВАРТІСТЬ ВКЛЮЧЕНО:

автобус за маршрутом;
проживання в готелях 3*& 4* на BB і HB;
російськомовний супроводжуючий на весь період;
ліцензовані російськомовні гіди;
відвідування Мілану і Вадуца з супроводжуючим;
Екскурсія по Цюриху з гідом;
Екскурсія по Берну і Турину з гідом.

ОПЛАЧУЄТЬСЯ ДОДАТКОВО:

усі вхідні квитки в музеї та собори;
екскурсія в Бергамо («Верхнє місто») 35 євро
відвідування міста Люцерн із супроводжуючим 60 євро;
відвідування Шаффхаузен і Рейнського водоспаду 60 євро;
відвідування Монтре з супроводжуючим 15 євро;
екскурсія в Королівський Палац в Турині 30 євро;
екскурсія в Ланге (обід включений) 70 євро;
екскурсія в Парму з дегустацією 30 євро;
навушники на весь період перебування** 15 євро;
проїзд в зони Ztl** 10 євро;
напої і чайові;
у місті введено податок на проживання (оплачується на місці при заселенні в готель).

Примітка:

Груповий трансфер за програмою організується з аеропорту Мілана Мальпенса для всіх прямих рейсів із України, Білорусі, Латвії (Рига/Air Baltic), Росії
У ВИПАДКУ ПРИЛЬОТУ ПІСЛЯ 15:30, ВІДВІДУВАННЯ МІЛАНА ПЕРЕНОСИТЬСЯ НА ДЕНЬ ВИЛЬОТУ.
З ТЕХНІЧНИХ ПРИЧИН МОЖЕ БУТИ ЗМІНЕНИЙ
ПІД ЧАС ВИСТАВОК І КОНГРЕСІВ У МІЛАНІ РОЗМІЩЕННЯ МОЖЛИВЕ В ОКОЛИЦЯХ МІСТА: 09/02, 10/02, 23/02, 24/02, 09/03, 10/03, 06/04, 07/04, 13/04, 14/04, 24/08, 25/08, 31/08, 01/09, 07/09, 08/09, 14/09, 15/09, 21/09, 22/09, 28/09, 29/09
**Дана послуга є обов’язковою до оплати на місці.