Замки и монастыри Подолья

 

Акція раннього бронювання!! Найкраща ціна — при бронюванні до 15.11
Запрошуємо провести Різдвяні свята 2018 на Тернопільщині! Поділля — один з найбільших музеїв під відкритим небом у Європі. Тут зберіглася третина всіх замків та фортець України, підкорюють своєю величчю та сивиною старовинні храми та монастирі, а природа  — неначе уособлення Божого раю!
Тур на Різдво 2018 до Тернополя, Почаїва, Кременця з Харкова, Полтави, Києва та інших містНеповторні моменти цього різдвяного туру:- Це тур не для ортодоксальних віруючих, це знайомство з культурою та традиціями українців;- Різдвяна атмосфера свята у файному місті Тернополі, в храмах та монастирях Галичини;- Унікальна можливість відвідати головні православні та католицькі святині України, та ще і на Різдво;- Традиційна різдвяна вечеря з 12 пісними стравами, вертепом та ворожінням;- Справжні тернопільські настоянки, «Микулинецьке» пиво та коньяк «Бучач»;- Найкращі замки та фортеці Поділля;- Почаївська Лавра — духовний центр православ’я в Україні;

— Зарваницький Маріїнський духовний центр.

Якщо хочеш побачити справжнє аутентичне українське Різдво, — їдь у Тернопіль!  Зустрічай Різдво 2018 на Західній Україні! Файне місто Тернопіль щиро запрошує вас до себе у гості!

В программе тура: залізничний проїзд з Харкова, зустріч та супровід туристів, проживання в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Тернополем, Кременцем, Почаївська Свято-Успенська Лавра, Божа гора, купальні Св. Анни, Збаражська фортеця, етногалерея «Спадок», дегустація тернопільських настоянок, традиційна різдвяна вечеря, найбільштй різдвяний вертеп України.

Даты тура

4.01 — 09.01

Маршрут

Тернопіль — Почаїв — Кременець — Зарваниця — Збараж

Транспорт

Поезд

Длительность тура

4 дні/6 туроднів

Тип тура

Сборный

Питание

по програмі

Размещение

Тернопіль, Готель «Галичина 3*»

Готель розташован поруч з історичним центром Тернополя в парковій зоні на березі мальовничого Тернопільського озера. 2-3-х місні номери стандарт з усіма зручностями. У номері кабельне телебачення, Wi-Fi, телефон, електрочайник, ванна кімната, фен.

fasad na golovny1342623812 galichina2
galichina3 std02
std01 std03

Экскурсионная программа

04.01 четвер Виїзд до Тернополя поїздом № 111 о 20-09 з Харкова, о 23-15 з Полтави, о 4-52 з Києва.

 

1 день 05.01 Прибуття до Тернополя в 13-48, зустріч групи. Обід в кафе.

Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Файне місто Тернопіль«: Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового XVI століття, Вулиця Валова — одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам’ятник оперній співачці С.Крушельницькій.

ternopol03 ternopol06

Поселення в готель. Вільний час.

2 день 06.01 Сніданок.

Екскурсія в Збараж. Збараж цікавий замком XVII ст., який під час Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка, та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.

zbarazh03 zbarazh04

Повернення в Тернопіль.

Етногалерея “Спадок” —  перша в Тернополі (і друга — після Львова — в усій Україні) приватна етногалерея, де представлені українські строї та автентика, яку впродовж 20-ти років збирав відомий меценат, бізнесмен, колекціонер Тарас Демкура разом із дружиною Іриною. Майстер-клас. Вільний час.

З появою першої зірки світ починає славити Народження Ісуса! Христос рождаєтся! Славімо Його!!!

Пропонується традиційна різдвяна вечеря*: 12 пісних страв, вертеп, ворожіння (450 грн, 300 грн./діти до 12 років)

 

3 день 07.01  З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ! Святковий різдвяний сніданок з дегустацією тернопільських настоянок.

Екскурсія Зарваницьким Маріїнським духовним центром. За легендою, зарваницька земля освячена Матір’ю Божою, яка вказала ченцеві місце, де зараз знаходиться одна з найбільших святинь української землі. Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої належить до найдавніших в Україні. Вона дійшла до наших днів із далекого ХІІ століття. У часи більшовицьких гонінь на греко-католицьку церкву ікону переховували в себе місцеві жителі. З 1988 р. вона повернулася на своє звичайне місце — до парафіяльного храму Святої Трійці.

zarvanica01 zarvanica02

Повернення в Тернопіль.

Найбільший різдвяний вертеп України в Тернополі. Ціле селище із хатками, храмом, людьми та різними птахами і звірятами можна побачити у церкві Святого апостола Петра. В центрі шопки — ясла зі святим дитятком, Марією, Йосипом та іншими біблійними персонажами. Вже 18 років поспіль у церкві Святого апостола Петра встановлюють Різдвяний вертеп. Він вважається найбільшим в Україні, цього року його ширина 27, а висота 17 метрів. Цьогорічною новинкою є рухомі фігури Святих Володимира, Ольги, Митрополита Андрея Шептицького і Йосипа Сліпого. Вони крутяться навколо Ісуса і віддають йому поклін. Кожного року шопка в храмі Святого Петра відрізняється від попередньої, оскільки монтують її без жодних планів та схем.

Вільний час. Ввечері місцеві жителі та гості полюбляють прогулянки центральними вулицями Тернополя, кожна з яких обов’язкоіо приведе вас до серця міста — Тернопільського озера.

 

4 день 08.01 Виселення з готелю та сніданок в кафе. Виїзд на екскурсію «Почаїів — Кременець«.

Почаївська Свято-Успенська Лавра — духовний центр православ’я в Україні. Екскурсія по території Лаври, Свято-Духівський Скит.
pochaev02 pochaev03

Над Кременцем височіє гора Замкова (Бона), яку вінчають руїни замку XI ст., Богоявленський жіночий монастир, Миколаївський собор, Ліцей, де свого часу працювали видатні вчені — Е. Словацький — брат поета Юліуша Словацького, і А. Міцкевич — брат поета Адама Міцкевича.
kremenec01 kremenec04

Трансфер у Дубно на залізничний вокзал.

Виїзд з Дубно поїздом № 132 о 20-42.

 

09.01 вівторок Прибуття у Київ в 3-41, у Полтаву в 10-23, у Харків о 13-55

 

Стоимость на человека в грн.

Вартість при бронюванні туру до 15.11:

 варіант турубез
залізничного
проїзду
з залізничним
проїздом
(плацкарта)
з залізничним
проїздом
(купе)
готель «Галичина»355041004500

Дітям до 5 років без місця та харчування — 650 грн. за тур

Дітям до 12 років на додатковому місці — знижка 900 грн.

Дітям до 12 років на основному місці — знижка 450 грн.

Доплата за 1-місне розміщення  — 950 грн.

В стоимость включено

Залізничниій проїзд,  бронювання квитків, харчування по програмі, проживання в готелі 3*, транспортне обслуговування по програмі, екскурсійне обслуговування по програмі, страхування, супровід групи представником туроператора.

 

Примечания

  • Просимо бронювати місця та оплачувати тур заздалегідь.
  • Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
  • Для групових замовників можливо спланувати тур у будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
  • Дегустації, вхідні квитки, факультативні заходи, різдвяна вечеря сплачуються додатково.
  • У зв’язку з можливими змінами у розкладі залізниці маршрут, номер поїзда та час переміщення можуть бути змінені
  • У зв’язку з обмеженою кількістю залізничних квитків купейний проїзд може бути замінений на плацкартний з компенсацією різниці вартості квитків.
  • Вартість туру та різдвяної вечері можуть змінитись у випадку суттєвої зміни ситуації в країні, вартість оплаченого туру та різдвяної вечері залишається без змін.