Замки и монастыри Подолья


Поділля — один з найбільших музеїв під відкритим небом у Європі. Тут зберіглася третина всіх замків та фортець України, підкорюють своєю величчю та сивиною старовинні храми та монастирі, а природа — неначе уособлення Божого раю! Запрошуємо зустріти Новий рік 2018 в Едемі — на Західному Поділлі!
Тур на Новий рік до Тернополя, Почаїва, Збаража з Харкова, Полтави, Києва та інших міст
Переваги цього святкового новорічного туру:

 • Ви — мабуть вперше у житті — зустрінете Новий рік у «файному місті» Тернополі;
 • Спробуєте справжні тернопільські настоянки, «Микулинецьке» пиво та коньяк «Бучач»;
 • Познайомитеся поближче з замками та фортецями Поділля;
 • Відвідаєте Почаївську Лавру — духовний центр православ’я в Україні;
 • Прогуляєтеся вуличками Тернополя до серця міста — Тернопільського озера.
Ще гадаєш, як краще зустріти Новий рік?  Зустрічай Новий рік 2018 на Західній Україні, у Бандерштадті! Файне місто Тернопіль щиро запрошує вас до себе у гості!
В програмі туру: залізничний проїзд з Харкова, зустріч та супровід туристів, проживання в комфортабельному готелі, харчування, екскурсії Тернополем, Кременцем, Білокриницею, Почаївська Свято-Успенська Лавра, Божа гора, купальні Св. Анни, Збаражська фортеця, Вішневецький замок, майстер-клас, етногалерея «Спадок», дегустація тернопільських настоянок, новорічний банкет.

Даты тура

30.12 — 4.01

Маршрут

Тернопіль — Почаїв — Кременець — Білокриниця — Вишнівець — Збараж

Транспорт

Поезд

Длительность тура

4 дні/6 туроднів

Тип тура

Сборный

Питание

по програмі

Размещение

Тернопіль, Готель «Галичина 3*»

Готель розташован поруч з історичним центром Тернополя в парковій зоні на березі мальовничого Тернопільського озера. 2-3-х місні номери стандарт з усіма зручностями. У номері кабельне телебачення, Wi-Fi, телефон, електрочайник, ванна кімната, фен.

fasad na golovny1342623812 galichina2
galichina3 std02
std01 std03

Экскурсионная программа

Автобусно-пішохідна оглядова екскурсія «Файне місто Тернопіль»: Палац Тернопільського замку 1540-го року, Костьол монастиря домініканців, келії 1749—1779 рр., Воздвиженська церква кінця XVI століття, Церква Різдва Христового XVI століття, Вулиця Валова — одна з найстаріших вулиць міста, перший у світі пам’ятник оперній співачці С.Крушельницькій, серце міста — Тернопільське озеро.ternopol03 ternopol06

Поселення в готель. Вільний час.

Переїзд в ресторан. Зустріч НОВОГО 2018 РОКУ у ресторані “Тернопіль” (дорослий 900 грн., діти до 10 років 550 грн)


2 день 01.01  З НОВИМ 2018 РОКОМ!! Пізній святковий сніданокв кафе з дегустацією тернопільських настоянок.Етногалерея “Спадок” —  перша в Тернополі (і друга — після Львова — в усій Україні) приватна етногалерея, де представлені українські строї та автентика, яку впродовж 20-ти років збирав відомий меценат, бізнесмен, колекціонер Тарас Демкура разом із дружиною Іриною. Майстер-клас. Вільний час.


3 день 02.01 Сніданок. Виїзд на екскурсію «Почаїів — Кременець — Білокриниця — Вишнівець».

Почаївська Свято — Успенська Лавра — духовний центр православ’я в Україні. Екскурсія по території Лаври, Успенський собор Лаври, Свято — Духівський Скит.

Над Кременцем височіє гора Замкова (Бона), яку вінчають руїни замку XI ст., Богоявленський жіночий монастир, Миколаївський собор, Ліцей, де свого часу працювали видатні вчені — Е. Словацький — брат поета Юліуша Словацького, і А. Міцкевич — брат поета Адама Міцкевича.
kremenec01 kremenec04

Білокриниця. Тут зберігся чудовий палац Чосновських-Вороніна (ХІХ ст.) в англо-готичному стилі.

У Вишнівці знаходиться палацовий комплекс з парком ХVІІ-ХVІІІ ст., у парку біля палацу була вимощена шахівниця, на якій один з роду Вишневецьких грав своїми підневільними селянами у шахи. Цей палац також славиться тим, що у ньому народився засновник першої січі на Хортиці Байда-Вишневецький, у церкві брала шлюб Марія Мнішек з Лжедмитрієм.

Повернення у Тернопіль. Ввечері місцеві жителі та гості полюбляють прогулянки центральними вулицями Тернополя, кожна з яких обов’язково приведе вас до серця міста — Тернопільського озера.


4 день 03.01 Виселення з готелю та сніданок в кафе.

Екскурсія в Збараж. Збараж цікавий замком XVII ст., який під час Визвольної війни 1648 – 1654 рр. у 1649 р. штурмували війська під проводом полковника Морозенка, та Бернардинським монастирем XVII ст., що знаходиться в центрі міста. Зараз у замку знаходиться музей, у якому зібрано озброєння тих часів, є можливість спуститися у підземелля.
zbarazh03 zbarazh04

Повернення в Тернопіль. Вільний час. Трансфер на залізничний вокзал.

Виїзд з Тернополя поїздом № 112 о 19-52.


04.01 четвер  Прибуття у Вінницю в 0-33, в Київ о 3-41, у Миргород о 8-04, в Полтаву в 10-24, у Харків о 13-32.
Вартість туру :

 варіант турубез
залізничного
проїзду
з залізничним
проїздом
(плацкарта)
з залізничним
проїздом
(купе)
готель «Галичина»375042004600

Дітям до 5 років без місця та харчування — 700 грн. за тур

Дітям до 12 років на додатковому місці — знижка 1000 грн.

Дітям до 12 років на основному місці — знижка 500 грн.

Доплата за 1-місне розміщення  — 1000 грн.

В стоимость включено

Залізничниій проїзд,  бронювання квитків, харчування по програмі, проживання в готелі 3*, транспортне обслуговування по програмі, екскурсійне обслуговування по програмі, страхування, супровід групи представником туроператора.

 

Примечания

 • Просимо бронювати місця та оплачувати тур заздалегідь.
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму та послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
 • Для групових замовників можливо спланувати тур у будь-які дні. Ціна залежить від узгодженої програми, готелю, кількості осіб у групі.
 • Дегустації, вхідні квитки, факультативні заходи, новорічний банкет сплачуються додатково.
 • У зв’язку з можливими змінами у розкладі залізниці маршрут, номер поїзда та час переміщення можуть бути змінені
 • У зв’язку з обмеженою кількістю залізничних квитків купейний проїзд може бути замінений на плацкартний з компенсацією різниці вартості квитків.